Regały zamykane: idealne do każdego pomieszczenia

Regały zamykane: idealne do każdego pomieszczenia

Funkcjonalne meble, które przede wszystkim służą do przechowywania, mogą, a nawet powinny być nie tylko praktyczne, ale także eleganckie i pasować do wystroju każdego wnętrza. Regały Akord dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, ponadto możliwy jest dobór odcienia frontów. Mnogość modeli sprawia, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Meble te sprawdzą się w zasadzie w każdym pomieszczeniu i perfekcyjnie dopasują do każdego stylu wnętrz.

Regały zamykane pół na pół

Bardzo często zdarza się, że w mieszkaniu potrzebujemy zarówno miejsca do przechowywania dokumentów czy innych mniej reprezentatywnych przedmiotów, jak i przestrzeni ekspozycyjnej, która pomieściłaby bibeloty, wspomnienia i dekoracje czy chociażby książki. W takim przypadku sprawdzają się regały jednodrzwiowe. Połowa mebla pozostaje otwarta, dzięki czemu spełnia on wszystkie wymagania. Zobacz regały zamykane – https://sklep.akord.net.pl/117-regaly-zamykane.

Taki regał sprawdzi się w salonie, pokoju dziecka, ale także gabinecie czy nawet sypialni – tam może służyć do przechowywania pościeli czy ręczników. Takie miejsce może też znaleźć się w domowej pralni lub garderobie.

Regał zamykany w całości

Regały, które w całości są zamknięte, mają wielu zwolenników. Takie meble pozwalają zachować wizualny porządek i dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu. Zarówno w wersji matowej, jak i wykończonej wysokim połyskiem uzupełniają każde wnętrze i dopasowują się do stylu, w jakim są urządzone.

Przeczytaj także:  Jakie są różnice między ręcznym a maszynowym szlifowaniem wylewki?

Z zewnątrz regał ten przypomina zwykłą, standardową szafę dwudrzwiową, jednak w środku kryją się wygodne półki, w których zmieszczą się pudła, segregatory, książki i wiele innych elementów. Każdy z zamykanych regałów może być wyposażony w 4 lub 8 półek. Wersja mniejsza ma 60, a większa – 80 cm szerokości. Model z ośmioma półkami jest prosty – nie ma w nim dodatkowych szuflad ani wersji z jednym skrzydłem drzwiowym.

Regały mieszane z szufladami

Szuflady są wygodne, praktyczne i wyjątkowo pojemne. Mogą pełnić funkcję miejsca na przechowywanie drobiazgów, które mogłyby się pogubić. Dlatego też są często pożądanym elementem regałów czy szafek. W regałach Akord mogą być one umiejscowione na jednym skrzydle (na dole lub w środku). Istnieją też modele z jedną długą szufladą na samym dole. To idealna przestrzeń na duże lub niewymiarowe przedmioty, takie jak pościel czy rzadko używane sprzęty.

Wszystkie szuflady umieszczone są na wygodnych, gładko pracujących i elastycznych prowadnicach, które zapobiegają szarpaniu i są niezwykle trwałe. Same szuflady mają duży udźwig, dzięki czemu mogą pomieścić nawet największe skarby domowników.

You may also like

Czym charakteryzują się schody loftowe?

Czym charakteryzują się schody loftowe?

Zwykle ażurowe, modułowe schody loftowe to nieodłączny element nowoczesnych wnętrz, które czerpią inspirację z przestronnych, postindustrialnych przestrzeni. Ich niepowtarzalny charakter...

Jakie są różnice między ręcznym a maszynowym szlifowaniem wylewki?

Jakie są różnice między ręcznym a maszynowym szlifowaniem wylewki?

W budownictwie oraz remontach często niezbędne jest wykończenie podłóg w formie wylewek. Proces ten może być jednak czasochłonny i wymaga...

Jak wybrać dobry wózek brukarski?

Jak wybrać dobry wózek brukarski?

Na placu budowy czy też przy nieco drobniejszych pracach wykończeniowych zwykle potrzeba tyle narzędzi, że nierzadko o wiele bardziej opłaca...

Elegancki obrus idealny na rodzinne uroczystości

Elegancki obrus idealny na rodzinne uroczystości

Dobór odpowiednich dekoracji i tekstyliów na stół, szczególnie w jadalni ma ogromne znaczenie, dlatego też dobrze jest wiedzieć, jaki elegancki...

Back to Top